Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 15-03-2013
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Apandisit ameliyatı sonrası devam eden karın ağrısı

hocam iyi geceler.ben eylül ayının 13ünde apandisit ameliyatı oldum.yaklaşık 6 ay oldu vede benim dikiş bölgemde çok ciddi ağrılar devam ediyor.ameliyat olduğum hastaneye gidiyorum bir takım tetkikler yapılıyor vede hiç bir tanıya rastlanmıyor.en son mart ayında kolonoskopiye girdim cerrahım dedi ki eğer bundada bi sonuç elde edemezsek en son çare açıp öyle bakıcaz.her neyse hocam kolonoskopiye girdim bağırsak içinde ameliyattan kalma gaita varmış onu suyla temizlemişler ve apandisitin alındığı yerde ciddi bi iltihaplanma varmış.ben bu sonucu aldım cerrahıma götürüp gösterdim elle muayne etti ameliyat bölgeme bastırdığı anda ağrım arttı yerimden fırladım yani daha sonra cerrahım dediki birde ince bağırsakta crohn u araştıralım dedi entrografi (mr)verdi vede ben dün girdim mr a yarım saatten fazla kaldım içeride.yani hocam ben çok kötü durumdayım ağrım sağ alt karın bölgesinde çok şiddetli oluyor.ilk bıçak gibi saplanıyor sonra yerini şiddetli sızlamaya bırakıyor içten.hatta bu durum yüzünden hastanedeki dr.lar bile dalga geçiyor ikinci apandisitimi yaratıyosun diye.yani hocam sorunum çok büyük resmen bu ağrılar hayatımı ızdıraba çevirdi bide üstelik ağrı sağ ayağıma kadar vuruyor üzerine basamıyorum 5 aydır araştırılıyor bir sonuç çıkmıyor sizce bunun sebebi nedir yalvarıyorum bana bir yol gösterin inanın bıktım artık gerçekten lanet ediyorum o ameliyatı olduğum güne lütfen sizden acil cvp bekliyorum yalvarıyorum size bna yardımcı olun lütfen hocam..
iyi geceler.