Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 24-12-2015
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Karında gaz ve ağrı sorunu

Merhaba doktor paylasımlarınıza ve bilgilerinize baktım sizin yanında muayene olmak isterim şuan yurt dışındayım gelince mutlaka yanınıza uğrayacam sorunum şu;ben iki sene önce 2ay kadar antibyotik kullandım ve en son ilacı alırken karnımda cok kotu agrılar giriyordu sonra dışkılamada değisiklik oldu ve bagırsak iltihabı teşhisi kondu daha sonra midede surekli agrılar olmaya basladı sol kaburgamın tam ucunda agrılar olusmakta yalnız uzandıgımda ve ayaga kalktıgımda agrı geciyor gaz sorunum cok oluyor hem makat yoluyla hem geyirme yoluyla gaz cıkarınca biraz rahatlıyorum ama cok asırı oluyor gecer diye bekledim gecmedi kac defa doktora gittim ilac verdiler yine boş artık burda muayne olmak istemiyorum yurt dısından donunce tr de muayne olacam ama bu sorunlarımın nedeni sizce ne olabilir cok sıkıntı cekiyorum lutfen bana yardımcı olun bazen karnım gaz doluyor cok geyiriyorum hah bide alkol aldıgım zaman bi gun sonra ishal oluyorum lutfen yardımcı olursanız cok sevinirim iyi gunler allahım sizi korusun.