Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 21-01-2016
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Ikınarak büyük abdest yapma ve makattan akıntı

Dr.korhan bey öncelikle hayırlı günler diliyorum.45 yaşındayım.mali müşavirim.istanbul iktisat mezunuyum.ben antalya dan yazıyorum.uzun süredir (10 yıl) makatta çatlak nedeniyle rahatsızlık yaşamaktayım.
Son bir yıldır rahatsızlıklarım arttı.büyük abdestimi ıkınarak yapmaktayım.sürekli iç çamaşırımda ıslaklık oluşmakta ara ara koku sözkonusu olmaktadır.
Ayrıca idrara çıkma sıklığım *da arttı.ben bu şikayetlerimden dolayı bursa da dr. …………………………………. A gittim.aslında internetten araştırmama rağmen benim rahatsızlığım konusunda kendisinin uzmanlık alanı olmadığını söyledi.renkli filmler çekildi.floroskopi yapıldı.
Sonuç olarak hoca dışkılama zorluğu çeken insanlara baktığını söyleyerek filmler ile beraber yolcu etti.
Sayın dr.korhan bey uzun süredir ıkınarak büyük abdestimi yapmam nedeniyle makat bölgesindeki sinir sisteminde hasar oluşmuşki büzülme hissi kaybolmuş durumda arar ara gün içerisinde iç çamaşırımda akıntı olduğunu da görmekteyim.
Dr.korhan bey benim rahatsızlığımın tedavisi konusunda ne yapabiliriz.ayrıca bu filmelerin sonuçlarını size mail atsam nasıl olur?
Bana yardımcı olmanız temennisiyle kendinize iyi bakın*