Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 07-05-2016
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Sürekli tekrarlayan anal apse

Korhan bey merhaba;peri anal apse için internetten araştırma yaparken sizi buldum.Telefon ile görüşme yapmaya çalıştım fakat asistanlarınız görüşemeyeceğimizi söylediler 16 Mayıs için sizden randevu aldım ama ağrıdan duramıyorum.Gelmeden önce yazmak istedim umarım dönüş yaparsınız 8 kere çeşitli noktalarda olmak üzere operasyon geçirdim.operasyonlar devlet ve özel hastanelerde oldu tek biyerde tekbir doktorda sabit kalmadım.Bütün doktorlar 100 kere ameliyat olsanda tekrar çıkınca 101.ameliyatını olman gerekiyor dediler.Operasyonlarda budurumun üzerinde pek durmadılar.Bu neden oluyor,nekadar daha sürecek ,nekadar sürede tekrarlayacak.Ben bunların hiçbirini bilmiyorum ama heray bu sıkıntıyı mutlaka yaşıyorum. Muayene için benden eski operasyonların raporlarını istediler ama hastaneleri aradım sıkıntı çıkarıyorlar Gelirken raporların olmaması bize sıkıntı çıkarırmı ? Asıl sormak istediğim ben bundan geçici olarakmı kurtulup rahatlarım yoksa tamamen kurtulma birdaha herhangi biryerden tekrarlamama ihtimalim varmı ?