Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 06-07-2016
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Makat çatlağı için 3. LİS ameliyatı

Hocam öncelikle merhabalar hocam ben 35 yaşındayım 2012 de iç hemoroit ameliyatı oldum olmaz olsaydım ameliyattan sonra bir türlü iyileşemedim 5 6 kez kontorole gittim doktor beye iyileşmedigimi daha beter olduğumu bir cam parçası çıkarır gibi olduğumu sanki içimde bir yara olduğunu hissetigimi egilemedigimi çömelemedigimi ve sürekli yanma çok şiddetli ağrım olduğunu hatta üzülünce bağırınca ağrım olduğumu anlattım herseferinde çşitli ilaçlar yazıp gönderdi rektal tuşe yapmadı bana ve beni başından saldı daha fazla dayanamadım ………………………………………… tıp fakültesine gittim asistan hekim sert bir muayene yaptı ve bana sende anal fissür var dedi rektoskopi istedi rektoskopide saatin 11 yönünde derin bir analfissür olduğu ortaya çıktı ve ameliyat olmam gerektigini söyledier LİS ameliyatı 5 dakika sürer dediler 1 saat ameliyatta kaldım lis+fissürektomi yapılmış durumum daha kötü oldu neyse git gel enson bir tanığım istanbulda bir doktor önerdi ona gittim oda eksik lis yapılmış dedi kası birazdaha gevşetti ve bu yara çok kötü olmuş dedi ama yine iyileşme olmadı hayatım mahf oldu hocam şimdi siz bana ne önerirsiniz 3.bir lis olursam kası tam kesersiniz iyileşirmiyim? lütfen cevap yazın bana yardımcı olun saygılarımla