Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 11-11-2016
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Karın ağrısı, kabızlık ve ishal

İyi günler doktor bey. Ben bundan 3 hafta önce çok şiddetli karın ağrısı, mide bulantısı, ishal ve kusma yaşadım. Belirtiler birden bire başladı ilk 1,5 hafta ne gece ne gündüz karnım hiç geçmeden ağrıdı. 1,5 hafta boyunca ne uyuyabildim ağrıdan nede dogru düzgün yemek yiyebildim. Bu arada aynı gün içinde hem ishali hem kabızlığı yaşadım sürekli. Yani bir buçuk haftadır sürekli ishal ve kabızım. ilk başlarda ev doktoruma gittim eliyle kontrol etti karnımı ve küçük bi fıtık oluşmuş dedi. O şiddetli karın ağrıları 1,5 hafta sonunda geçti ama şimdide büyük tuvaletimi yapamıyorm. 1 haftadır makatımın içi çok kötü kaşınıyor ve makatımın içinde mandalina büyüklüğünde sert bir kitle oluşmuş. Ama bu kitlenin agrısı ve acısı yok. kitleyi kontrol etmek için parmağımla girdiğimde sadece bir damla büyük tuvalet geliyor. sizce problem makatımdami yoksa bağırsaklardamı. Bu arada 1 hafta önce büyük tuvalet yapabiliyorken incecik incecik geliyordu büyük tuvaletim. Çok uzun oldu kusura bakmayın iyi günler şimdiden teşekür ederim cevap için