Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 16-01-2017
metinerylmz metinerylmz kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Jan 2017
Standart Mide kanseri şüphesi helikobakter pylori tanısı hk.

Merhaba sayın hocam,

Sizi internetten gördüm, babam ile ilgili olarak bilginize danışmak istiyorum müsade ederseniz, hocam Babam da ekte yer alan belgelerdeki sonuçlara göre İstanbul .............................. hastanesinde Helikobakter bakterisi sonrasında tedavi sürecinde 2 ay sonra yani dün mide de kitle olabileceğini endoskopi ve biyopsi sonucunda ameliyat olup olmayacağına karar vermisler. Baryumlu mide grafisi raporunun teşhisini sizinde yapmanızı böyle bir riskin olup olmadığını yüksek müsadenizle arz ederim hocam. Ameliyatlatin ne kadar riskli oldugunu dusundugumuz icin Bizde mideden ameliyat olmadan başka bir yolu olabilir mi diye bir yol bulmaya çalışıyoruz. Sayın hocam araştırmalarını sonucu ulaştım size.. bize ekte koydugum grafi raporunu değerlendirip ne rahatsızlığı oldugu ciddi olup olmadığı hususunda yardımcı olmanızı diliyoruz. Tıpsal terimlerin ne anlama geldiğini biz tam anlayamadık. Bu konuda yardımcı olursanız çok mümnün oluruz hocam. Ne önerebilirsiniz bu konuda ameliyatsız bu kitleden bu bakteriden kurtulabilir miyiz. Ya da ameliyat olacaksa midenin hepsimi neresi alınır. kurtulma şansı nedir. Bu konuda bizlere yardımcı olmanizi saygılarımla tarafınıza sunarım.