Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 20-08-2017
Ademir27 Ademir27 kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Aug 2017
Standart Longo ameliyatı sonrası şiddetli ağrı ve yanma

Hocam iyi gunler, rektal prolapsus teshisi sonrasi longo yontemiyle ameliyat oldum, 4. gundeyim, agrilar yanmalar hala cok siddetli, kendimce yontem buldum, sicak su torbasini ameliyat bolgesinde surekli sabit tutuyorum, bu hem yanma ve agriyi hem de surekli diskilama hissimi azlatiyor ve tuvaletimi yaparken ve gaz cikarirken rahatlamami sagliyor; fakat diskilama tam bitti mi bitmedi mi tam anlamiyorum, ikinmamak icin hemen kalkiyorum ve kalkma sirasinda makatimdaki sislik artmis oluyor, sanki basirum hala devam ediyor gibi ve cok siddetli bir yanma ve agri oluyor bu esnada, hemen kendimi sicak su olan legene atiyorum, rahatliyorum, bu yontemin bir sakincasi var midir sizce? Ayrica makatimda odemler var, dr bu odemlerin zamanla gececigini soyledi, ben sicak suya oturunca odemleri elimle iceriye dogru itiyorum, sizce bu odemlerin disrida kalmasi mi dogru ve yok olmalarini hizlandirir yoksa elimle itmeyip disarida kalmasi mi dogru ve iyilesmesini hizlandirir? Bir de benim psikolojim mahvoldu, su an sicak yontemle agri cekmiyorum ama surekli agliyorum, donusu olmayan bir yola girmis oldum artik hicbir sey eskisi gibi olmayacak dusuncesi olmaya basladi, bu agrilardan kurtulamayacagim ve agrilar bitse bile zamansiz surekli diskilama hissi olacak ve hayatimin geri kalani cile ile gececek hissi olustu, hocam nolur cevap yazar misiniz, su an bunlari bile yazarken aglamaktan yazmam yarim saatten fazla surdu belki