Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 27-05-2020
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Makat çatlağı ve mantar

iyi günler sayın doktorum, yaş 44, bende anal fissür var hafif şubat ayından beri ilk kanamada acı cam kesiği ağrı tuvaletle birlikte ilk 2 hafta vardı kontrole gittim merhem oturma banyosu uyguladım sonra 3 hafta iyi oldu iyileşti tekrar kanama sonra merhem 4 hafta iyi oldu ishallen birlikte kanama başladı 1,5 gün sonra kanama durdu mayıs ayından beri. hafif kaşıntı acı yanma oluyor bazen kremler kullandım ……………………….., ……………………….., ……………………….., ……………………….., ……………………….. merhemler bazılarını kullandım bazılarını halen kullanmaya devam etmekteyim. bana çok temiz tutmamakata baskı uygulama cildiyeciye git mantar olabilir diyor mantar kanama yaparmı ? 2018 ekimde safra kesesi ameliyatı oldum endoskopi kolonoskopi 2 şer kez oldum karnımda hep şişkinlik gaz var başıma vuruyor baş dönmesi geğirme yapmakta gaz çıkarıcı ve bağırsak düzenliyici ilaçlar çok kullandım hatta makat bölgesinde ilk kanama yanlışlıklan 3 adet ……………………….. kullnmıştım sonra kanama oldu çok sık büyük tuvalete çıkıyorum bazen ishal oluyorum baş dönmesi karın şişliği gaz çıkarma geğirme hafif ateş gözlerde bulanık görme gözlerimde batma hissi oluşuyor. bu hastalağın çaresi yokmudur eski günlerime kavuşamayacakmıyım.