Tek Mesaj görüntüleme
  #4 (permalink)  
Eski 31-03-2010
noreply noreply kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Mar 2010

Tekrardan merhaba . Son mesajı yazdığım gün istemesemde yemek yemeğe çalıştım , duş aldım ve çeşitli bitki çayları içtim (Poşet çay değil , aktardan alınan bitki çayları) . Özellikle ekmeksiz bir tabak ıspanak yedim ve daha sonra akşama doğru biraz uyumaya çalıştım . Nekadar mutluyum ki o mesajı yazdığımdan sonraki gün rahatladığımı hissettim . Normal dışkı olmasada kansız bir dışkı yaptım . Bu bana moral verdi ve portakal vs gibi meyve yiyerek günümü geçirdim . Şuan hiç bir sorunum yok Allaha şükür . Sadece o cehennem gibi geçirdiğim 2 gün sonunda biraz iştahsızlığım vardı . Şuan onunda geçtiğini hissediyorum

Bence benim belirtilerimi gösteren hastalığa yakalanmışsanız hiç utanmadan doktora gidebilirsiniz . Doktorlar çok ilgili ve bilgili . Daha sonra istemesenizde gözünüzü kapatsanızda ot yemeği yemeye çalışın . Çünkü ben 2 gün boyunda stressden bişi yiyemedim . Ve en önemlisi eğer küvet varsa banyonuzda onu doldurun ve içine girin . Yoksa bir leğenin içine oturun . Emin olun uyumadan önce sizi çok rahatlatıyor . Sıcak banyodan sonra uyuyabilirsiniz .

Ben zaten farenjit olduğum için asitli içecek içmiyordum 1,5 aydır . Dahada içiceğimi sanmıyorum . Özellikle hazır yemeklere düşkündüm ama pizza vs. hiç yemicem demiyorum ama minimuma indireceğim ayda 1 kez falan yiyeceğim .

Bu yazdıklarım tabiki doktorumuzun yazdıklarının yanında bir önem teşkil etmez . Ama başımdan geçenleri yazdım eminim işine yarıyacak birileri olabilir . Doktora gitmeyim diye bişi olmaz çünkü benim karnım okadar çok ağrıyordu ki doktora gitmeyi planladım ama bana ertesi güne gün verdiler onun için gidemedim . Eğer doktor bana operasyon deseydi hemen operasyon yapması için yalvarırdım

Teşekkür ederim .