Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 08-05-2010
AsiSiyah AsiSiyah kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member
 
Giriş tarihi: May 2010
Mesajlar: 2
Standart Koyu Renkli Dışkı Sebebi

Selam Hocam, Benim sorunum dışkı rengindeki bozukluk. yaklaşık 2 aydır ara ara dışkımın rengi koyu yeşil oluyor. dışkı bazen önce kabız gibi oluyor sonra ishale dönüyor bazende ne kabız ne ishal ikisini arası bir durumda oluyor sıksık olmuyor bu renk değişimi ama zaman zaman oluyor herhangi bir karın ağrısı şikayetim yada halsizlik gibi bir şikayetim yok. sadece bu tip bir dışkı olduktan sonra bağırsaklarımda bir hareketlilik hissediyorum ağrı gibi değilde çoğunlukla gaz varmış gibi çok hafif bir his oluyor. acaba sebebi ne olabilir.

Ağzımda 20 diş yan çıkmıştı ve çıkarken yanındaki dişi kırmıştı diş doktoruna gittim çektiği filmde çene kemiği erimiş ve kırılan diş ile 20lik diş arasındaki boşlukta yoğun bir enfeksiyon varmış 3 ay önce antibiyotik verdiler onu kullandım ortadontisler ellemiyorlar çene cerrahının ameliyat yapmasını söylediler çünkü dişleri çektikleri zaman çene kemiğinin ayrılma riski var, iyi bir çene cerrahı dişleri alıp oraya protez yapacak ama henüz bir aşama kaydedemedik bu konuda

dışkı sorunumun sebebi bu enfeksiyon olabilirmi diye merak ettim. yok eğer enfeksiyondan dolayı dışkı renginde bir anormallik olmazsa sebebi nedir. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Alıntı ile Cevapla