Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 23-07-2010
CEVAT CEVAT kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Jul 2010
Standart Makattan kan gelmesi

Herkesin konu başlığı aynı farkındayım sayın hocam ama benim durumum sanırım biraz farklı. Bulunduğum ilçe ve ilde bir kaç doktora gittim aynı zamanda hemoraitten ameliyetta oldum. durumum şu. Bağırsaklarımdan sürekli ses gelmekte ve zaman zamna bir karın ağrısı çekmekteyim. sabah kalktığımda özellikle her sabah olan bir şey bu kahvaltımı yapmadan midem bulanıyor ve yeşil bir renkte sıvı istifra etmekteyim. büyük abdestimi alırken sanki damar kesilmiş gibi bir kanama olmakta ve kan resmen fışkırmakta dışkıyla olduğu için renk koyu açık pek ayırt edemiyorum ama büyük abdest bitmesine rağmen kanama devam ediyor ve pıhtılaşmış ciğer gibi bir şey çıkıyor makatımdan. makat bölümünü temizledikten sonra parmağımı makatıma soktuğumda beyaz irin gibi lastik gibi bir beyaz bir şey bulaşıyor parmağıma. tuvaletten çıkıp giyinmeme rağmen iç çamaşırım kan oluyor. bu şikayetlerimi göründüğüm doktorlara ilettim bana sürekli ilaç tedavisi ve ılık su ile malum bölgeyi yıka dediler ama geçmedi. gittiğim 5 nci doktor. yaşım 31 ve hayatımızda sıkıntı ve sitres her zaman oluyor sebep olarak bunu bile gösterdiler. en son çıktığım doktor beni edirne tıp fakultesine sevk etti endeskopi için. gidecem tabiyki ama durumum yazdıklarıma göre sizce nedir.bilgilerinizle yardımcı olursanız memnun olurum.