Genel Cerrahi Forumları - Prof. Dr. Korhan Taviloğlu

Genel Cerrahi Forumları - Prof. Dr. Korhan Taviloğlu (http://www.genelcerrah.com/)
-   Kabızlık (Konstipasyon) (http://www.genelcerrah.com/kabizlik-konstipasyon/)
-   -   Ikınarak büyük abdest yapma ve makattan akıntı (http://www.genelcerrah.com/kabizlik-konstipasyon/2065-ikinarak-buyuk-abdest-yapma-ve-makattan-akinti.html)

Mynet soru 21-01-2016 13:17

Ikınarak büyük abdest yapma ve makattan akıntı
 
Dr.korhan bey öncelikle hayırlı günler diliyorum.45 yaşındayım.mali müşavirim.istanbul iktisat mezunuyum.ben antalya dan yazıyorum.uzun süredir (10 yıl) makatta çatlak nedeniyle rahatsızlık yaşamaktayım.
Son bir yıldır rahatsızlıklarım arttı.büyük abdestimi ıkınarak yapmaktayım.sürekli iç çamaşırımda ıslaklık oluşmakta ara ara koku sözkonusu olmaktadır.
Ayrıca idrara çıkma sıklığım *da arttı.ben bu şikayetlerimden dolayı bursa da dr. …………………………………. A gittim.aslında internetten araştırmama rağmen benim rahatsızlığım konusunda kendisinin uzmanlık alanı olmadığını söyledi.renkli filmler çekildi.floroskopi yapıldı.
Sonuç olarak hoca dışkılama zorluğu çeken insanlara baktığını söyleyerek filmler ile beraber yolcu etti.
Sayın dr.korhan bey uzun süredir ıkınarak büyük abdestimi yapmam nedeniyle makat bölgesindeki sinir sisteminde hasar oluşmuşki büzülme hissi kaybolmuş durumda arar ara gün içerisinde iç çamaşırımda akıntı olduğunu da görmekteyim.
Dr.korhan bey benim rahatsızlığımın tedavisi konusunda ne yapabiliriz.ayrıca bu filmelerin sonuçlarını size mail atsam nasıl olur?
Bana yardımcı olmanız temennisiyle kendinize iyi bakın*

DrTaviloglu 21-01-2016 13:56

Size geçmiş olsun, dışkılama zorluğu ve makattan akıntı yakınmalarınız: hemoroid, makat çatlağı, huzursuz bağırsak sendromu, iltihabi bağırsak hastalığı, bağırsak kanseri, rektum kanseri, makat kanseri, makat sarkması, rektosel, rektal intussusepsiyon, makat fistülü, makat apsesi, kıl dönmesi, makat siğili, villöz adenom, cinsel temasla bulaşan hastalıklar, proktit, dışkı kaçırma, soliter rektal ülser sendromu, Paget hastalığı, rektosel vb. çeşitli nedenlerle görülür. Bu tür durumda incelemelere detaylı bir makat muayenesi ve anoskopi tetkiki ile başlanır. Sorununuz için Antalya’da bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yarar sağlar.Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları konusunda İstanbul’da hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
http://tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
https://plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
https://www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
http://twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
http://www.facebook.com/HemoroidUzmani


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlı. Şuanki Zaman: 14:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Her hakkı saklıdır. Genel Cerrahi Forumları 2009