Genel Cerrahi Forumları - Prof. Dr. Korhan Taviloğlu

Genel Cerrahi Forumları - Prof. Dr. Korhan Taviloğlu (https://www.genelcerrah.com/)
-   Endoskopi (https://www.genelcerrah.com/endoskopi/)
-   -   Mide kanseri şüphesi helikobakter pylori tanısı hk. (https://www.genelcerrah.com/endoskopi/2257-mide-kanseri-suphesi-helikobakter-pylori-tanisi-hk.html)

metinerylmz 16-01-2017 09:33

Mide kanseri şüphesi helikobakter pylori tanısı hk.
 
Merhaba sayın hocam,

Sizi internetten gördüm, babam ile ilgili olarak bilginize danışmak istiyorum müsade ederseniz, hocam Babam da ekte yer alan belgelerdeki sonuçlara göre İstanbul .............................. hastanesinde Helikobakter bakterisi sonrasında tedavi sürecinde 2 ay sonra yani dün mide de kitle olabileceğini endoskopi ve biyopsi sonucunda ameliyat olup olmayacağına karar vermisler. Baryumlu mide grafisi raporunun teşhisini sizinde yapmanızı böyle bir riskin olup olmadığını yüksek müsadenizle arz ederim hocam. Ameliyatlatin ne kadar riskli oldugunu dusundugumuz icin Bizde mideden ameliyat olmadan başka bir yolu olabilir mi diye bir yol bulmaya çalışıyoruz. Sayın hocam araştırmalarını sonucu ulaştım size.. bize ekte koydugum grafi raporunu değerlendirip ne rahatsızlığı oldugu ciddi olup olmadığı hususunda yardımcı olmanızı diliyoruz. Tıpsal terimlerin ne anlama geldiğini biz tam anlayamadık. Bu konuda yardımcı olursanız çok mümnün oluruz hocam. Ne önerebilirsiniz bu konuda ameliyatsız bu kitleden bu bakteriden kurtulabilir miyiz. Ya da ameliyat olacaksa midenin hepsimi neresi alınır. kurtulma şansı nedir. Bu konuda bizlere yardımcı olmanizi saygılarımla tarafınıza sunarım.

DrTaviloglu 16-01-2017 09:48

Babanıza geçmiş olsun. Ekibimiz, sanal ortamda tetkik sonuçları üzerinde yorum yapmamaktadır. Lütfen babanızdan ilgili tetkiki talep eden veya gerçekleştiren meslektaşlarımıza tekrar başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. Ayrıca, sorunuz yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ konusunda hizmet veren Taviloğlu Proktoloji’nin ilgi alanı içinde değildir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurmanız ve ilgili meslektaşımızın yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmeniz yerinde olur. Acil şifa dileğiyle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
https://www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.twitter.com/DrTaviloglu
http://tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
https://plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
http://www.facebook.com/HemoroidUzmani


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlı. Şuanki Zaman: 10:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Her hakkı saklıdır. Genel Cerrahi Forumları 2009