Prof.Dr. Korhan Taviloğlu
 


Genel Cerrahi Forumları - Prof. Dr. Korhan Taviloğlu-Şartlar
Forum Kuralları
Kayıt olmak için Forum kurallarını dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Foruma giriş yapmadan önce lütfen aşağıdaki kuralları okuyup onaylayınız.

 1. Forum tıbbi bilgi paylaşım alanıdır, kişisel tartışma ve yorumlara açık değildir. Herhangi bir tıbbi duruma veya hastalığa ait kesin tedavi ve teşhis için lütfen bizzat doktorunuzun görüş ve yardımına başvurun.
 2. Hali hazırda doktor tedavisi altında olan hastalarımızın mevcut doktorları ve teşhisleri ile ilgili sorulara ve yorumlara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Etik olarak, bu hastalarımızın sorularını tedavileri ile ilgilenen doktorlarına yönlendirmeleri gerekmektedir.
 3. Bir Genel Cerrahi Uzmanı tarafından yapılan bir girişim veya ameliyat nedeniyle yöneltilen sorulara etik kurallar nedeniyle yanıt verilmeyecektir.
 4. Forumda başka doktor, kişi, hastane veya firmaların onurlarını zedeleyecek yorum yazmak kesinlikle yasaktır.
 5. Başkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak yasaktır (telefon numarası e-posta adresi v.b.).
 6. Forumda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur.
 7. Bu forumda bulunarak tüm forum kurallarını kabul etmiş sayılırsınız. Forum kuralları zaman içinde değiştirilebileceği ve bu tür bir durumun forumda ilan edileceğini bilmenizde yarar vardır.
 8. Forum genelinde yazılan yazılardan yazı sahipleri sorumludur, web sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 9. Fotoğraf veya video üzerinden iletilen sorulara yanıt verilmeyecektir.
 10. Forum kurallarına uymayan mesajlar hiçbir ayrım gözetmeksizin silinecektir.
 11. Taviloglu.com ve bağlantılı tüm forum sitelerindeki makaleler ve yazılar tamamen Prof. Dr. Korhan Taviloğluna aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanması, yayınlanması ve herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır.
 12. Forum dahilinde insanların kişisel haklarına, hekimlerin mesleklerine yönelik eleştiriler ve saldırılar kesinlikle yasaktır.
 13. Forumda küfürlü yazı yazmak, yazılarda tamamen büyük harf kullanmak (internette bağırmak anlamına gelmektedir.) kesinlikle yasaktır.
 14. Danışma bölümünde yazılan soruların belli bir süre içerisinde cevaplanmak gibi bir taahhütü bulunmamaktadır. Zaman elverdiği ölçüde Prof. Dr. Korhan Taviloğlu'nun kendisi tarafından yanıtlanacaktır.
 15. Forum bölümünde kesinlikle moderatör gibi ek yöneticiler bulunmamaktadır.
 16. Sitenin yönetimi ve içerik kontrolü tamamen Prof. Dr. Korhan Taviloğlu ve ekibine aittir.Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlı. Şuanki Zaman: 08:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Her hakkı saklıdır. Genel Cerrahi Forumları 2009