Tek Mesaj görüntüleme
  #3 (permalink)  
Eski 24-02-2011
saziye78 saziye78 kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Feb 2011
Standart 6 aylık surec

Merhabalar Doktor bey

6 ay oncesinde sag kasigimda yurumemi engelleyecek bir sanci ve yanma ile acile kaldirildim.apandistim alindigi icin idrar kan tahlili ..vs gibi bircok tetkik yapildi.Antibiyotik tedavisi olsamda iltihap gecmedi.Surekli berbat bir koku akinti ve kasik agrisina engel olamadi ve igne ile antibiyotik verildi.Bu tedavi sonucunda 1 ay gibi sancılarım gecti ancak cinsel birliktelik sonrasindaki o agır koku ve kasıktaki sancı zaman zaman tekrar ediyordu.Tedaviden 2 ay sonra dilimin uzerinde siyah bir tabaka olustu ve bu 1 ay gecmedi internette yazan kolon kanseri alarmiyla kanser tetkiklerinden tutunda dıskı testlerine kadar herseyi yaptirdim.Bir arkadasim bir AKTARIN urunlerini tavsiye etti.Beyfendiye gittim.Bagirsakda mantar olustugunu soyleyen beyfendinin verdigi o 6 siseyi ictim dil uzerindeki tabaka gitti.Ancak son 2 aydir yeniden olustu.Her zaman akıntı ve koku devam ediyor.Artik bogazımdaki ve dilimin uzerindeki o tabakadan tiksinmis durumdayım.Gargara-agız dezenfektanlari...vs de ise yaramiyor.Surekli sırtımda agrı yorgunluk konsantrasyon sorunu..vs ancak kilo vermek yerine aliyorum cunku surekli sekerli yiyecekler yemek istiyorum.Geceleri kalkip defalarca yarı baygın tatlı yerken buluyorum kendimi.Seker kontrollerimi de yaptirdim.Acikcasi endoskopi ve laparoskopi gibi onerilerde bulunanlar var ama dogru adres neresi bilmiyorum ve cok mutsuzum