Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 15-12-2011
Veysell Veysell kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Dec 2011
Question Karın Ağrısı

Merhabalar hocam.Benim sorunum yaklaşık 3 aydır vücudumda iğne batması karıncalanma kaşınmaydı.Vücudumda kırmızı benler ve kahverengi-siyah benlerin çoğalması ve karnımın şişmesidir.Bazen de sırtım karnım ağrıyor.Şişmiş ve aşırı derecede gaz çıkarıyorum.Vücudumun farklı yerlerinde sıyrıklar çıkmış.Çok yorgun halsiz ve unutkan olmuşum...Bütün bu olanların tek sebebi bence bir ay boyunca iğne antibiyotiği ve hap antibiyotiğini diş iltihabını kurutmak için kullanmamdı. ................ adlı iğneyi kullandım..Bu hastalık baş gösterince ben de doktora gittim bana akdeniz Anemisi taşıyıcısı teşhisi kondu.Dermatolojiye gittim bana Ürtiker hastalığı var dedi..Başka bir hastanede ise karınımın böbreklerimin ultrasyonu çekilde kan tahlili yapıldı.Bu sonuçlar ise bende bir sorunun olmadığını söylediler.Ancak bu soru hep kafamda karaciğerlerin konturları muazzam ve böbrekler de aynı şekilde bu önemli bir problem midir ? MCV değerleri 66...Bu sorunları nasıl giderebiliriz bana lütfen yardımcı olun.Teşekkürler.