Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 28-12-2012
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Makat kenarlarında yastıklaşma ve ağrı

yi Çalışmalar hocam . Ben küçüklüğümden beri kabızlık , ishal durumunu sık sık yaşıyorum . ve şuan 21 yaşındayım geçen ay Aynı sizin bahsettiğiniz gibi makat ın kenarlarında yastıklaşma oluştu ve çok ağrı çektim doktora gittim ilaç ile tedavi ile düzeldi . fakat Halen de Tuvalet ıhtıyacımı giderdiğimde en ufak ıkınmamda o yastıklaşmalar ortaya cıkıyor ve uzun süre gitmiyor . Kullandıgım ilaçlarımı da bitirdiğim halde . Şimdi ise yediklerime dikkat ediyorum . Çünkü Midem de rahatsızlık oldugu zaman bu yastıklaşmalar cıkıyor ortaya . ama gel gör ki ne kadar dikkat etsemde yine aynı sonuc veriyor . bu yastıklar geçmedi hocam . arada agrıda yapıyor ama uzun süreli değil . Ve geçen sene bir keresinde sadece makattan parça parça halınde kan geldi ondan sonra gelmedi . Ne yapmalıyım ? doktora gittiğimde henuz amelyat gerekmıyor ılac ile tedavi görmen lazım diyor gördüm fakat bi işe yaramadı diye düşünüyorum . Yanlız çok ağrılar çektim bu yüzden Şuan ki Halime Şükrediyorum . Sadece yastıklaşma oluşumu var bu sorun nasıl çözülür ?Teşekkür Ederim Yardımcı olursanız sevinirim . Saygılarımı Sunuyorum İyi çalışmalar tekrar hocam .