Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 26-01-2013
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Anal fissür ve apse

Hocam merhabalar
Öncelikle anal fissür hastasıyım. İlk olarak hastalandığımda apse kendisi kalın bağırsaktan boşaldı ve 3 yıl sıkıntım olmadı , sonra aynı şikayet gene oldu kalçamın sag tarafı apseden şişdi ve yürümekte zorluk çekiyordum, doktora gittiğimde tabi olarak ilaçlar falan kullandım ama faydalı olmadı ağrıdan duramadım ve acilde açarak boşalttılar.3 yıl gene sorunsuz geçti hastalık gene tekrarladı doktora gittiğimde ameliyat olmamı önerdi oldum fakat 1 yıl sonra gene tekrarladı .gene ameliyat oldum kontrolde doktor yaranın ağzını tekrar açtı fakat yara kapanmadı ara sıra kapanıyor gelen akıntıdan dolayı tekrar fissür açılıyor.şu andada akıntı devam ediyor doktoruma gitsem gene ameliyat diyeceği için korkudan gidemiyorum.Hocam bu hastalığın tekrarladığı dönemler hep bahar ayları idi. Ameliyatta alınan parçayı tahlile yolladılar temiz çıktı fakat ben bu hastalık illetinden kurtulamadım. Nasıl kurtulurum ne öneriyorsunuz hocam yatrdımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum. Ameliyetlerımı Ankara ........................ hastanesinde oldum.