Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 05-02-2013
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart tromboze hemoroid ameliyatı sonrası

Hocam Hayırlı Günler.

Ben ELazıgdan size ulaşıyorum.Hocam Benım Şöyle bir sorunum var.Yardımlarınızı rica ediyorum.

BEn Aralık Ayının 2'sinde Hemoroıd teshısı ıle ozel bır hastanede amelyat oldum.Hemoroıdın tromboze oldugu soylendı ve hemen amelyat olmam gerektıgını belırttı doktor.Daha sonrasında aradan pey bır zaman gecmesıne akrsılık makattan kanamalarım halen devam etmektedır.Doktora gıottım de kolonoskopi yapmam gerektıgını belırttı.Ve fazla acım oldugundan dolayı fazla gıremedı içeriye.Girdigi kadarıyla bana MUKOZAL PROKTOKOLİT oldugumu soyledı.Ve .................................................. ...... adlı köpük bir ilac verdi.Bu ilacı kullanmaya basladıktan 3-4 Gün sonra kanama olayı durdu.14 Gün kullandım ılacım bıttıgı gun sabah lavaboya cıktıgımda tekrar kanama baslad ve halen devam etmektedir.

Bu hastalıgıma nolursunuz bırsey soyleyın.Ne yapmam gerekıyor.GASTROENTEROLOJİ doktoruna gittim tahlil yaptırdım.Çok Şükür tahililler iyi çıktı.

Şimdi Hocam nasıl bır yol ızlemem gerekıyor.Yemek konusunda ne yemeli.Dogal bitkisel ürünlerden kullanabılırmıyım.

Cevaplarınız için cok teşekkür ederim.Allah Razı olsun Şimdiden.