Konu: karin agrisi
Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 06-11-2009
mehmet varol mehmet varol kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Nov 2009
Standart karin agrisi

selam prof dr korahan taviloglu
ben alamanyda calisan bir isciyim 5 aydan beri karnimin sag üs tarafinda bir agri var simdiye kadar hepsini yaptim yapilmasi gereken migdme yapilan araastirmda birsey cikmadi kalin bagirsakta yapilan mudaglede ordada birsey cikmadi ve kompito tumografi yapildi birsey cikmadi ve yeniden mrt /ct yaptirdim birsey cikmadien son klan ince bagirsak kaldi onu yeni bir sisten cikmis kapsulendekkopi diye birsey onuda sigorta karsilamiyor ücretide (1400)euro ve bu arada kan tahlileri yapildi herseyin iyi oldgunu ve yiycekler üzerinde alarji taestude yaptirdim orda birsey cikmadi bu agri beni cok rahhatsiz ediyor ban en söylenen sinirsel kafanizi baska yerlre yorumlayin unutmaya calsin dedni agrim oldugu icinde blyle birsey yapamiyorum aslinda ben türkiyeye gelipte bu sorunuma cagare aramak istiyorum interneten aradim sizin calistigniz hasta´ne cikti yazdim cok özür diliyerek sizden yardim istiyorum benim tahsilim yok yanlisim varsa cok özür dilerim bilerek olmamistir yada degimerde yanlis yazmis olabilirim simdiden cok selamlar degerli vaktinizi aldigim icinde cok özür dilerim
saygilarimla mehmet varol