Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 15-08-2013
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Geçmeyen karın ağrısı

sayin hocam ben ingilterede .......................................... hocam oncelikle saygilarimi iletiyorum.hocam benim sorunum su gecen sene karnimda agrilar olustu .bu agrilar bir iki ay sureyle kayip oluyorlardi tekrar basliyordu. bu nobet bir kac defa devam ettikten sonar yeini baska bir agriya birakti simdiki agri gobek halkamin dort parmak saginda bir noktada oluyor agri basladigi zaman orasi sertlesiyor fakat o agrinin oldugu noktanin hemen altinda bundan onbir yil once gecirmis oldugum apandist ameliyatim var bu agri olustugu zaman o apandist bolumunde bir sislik hissediyorum bu agri neden olabilir.not;2009da istanbulda prof dr ......................................... bey bana mide endoskopisi yapti midede gastrit asit oldugunu ve mide kasinda bir gevseme oldugunu bunun haricinde midemde bir problem olmadigini soyledi.iki cesit hap Verdi bu haplari uc ay kullanmami soyledi bende uc ay kullandim azda olsa bir rahatlamam oldu bu sene nisanin 10da ingilterede hem mide endoskopisi hemde bagirsak icin kolonskopi yapildi her seyin normal oldugunu bagirsakta diverkulit oldugunu soylediler bunuda bilginize sunduktan sonar bu gobek halkamin yanindaki agri icin ne soyleyebilirsiniz hocam lutfen bu yazima cevap veriniz.tesekkur eder basarilarinizin devamini dilerim