Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 06-12-2013
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Uykudan uyandıran makat ağrısı

selam hocam ben biraz uzaktan size yazıyorum inanın tavsiyenize ihtiyacım var batmanda bütün genel cerrahlara gittim muayene tekik ve kolonoskopi hepsini yaptım 6 genel cerrah hiç biri birşey anlamadı ne basur ne fiskür nede barsak çatlaması hiç bir şey çıkmadı ortaya ama bu rahatsızlık makan ağzında ve az iç kısımda oluyor belirtileri Proktalgia fugax olduğnu internetten bula bildim ama bende ağrılar haftada bir veya iki defa oluyor ne kanama nede kaşıntı var sadece şiddetli ağrı baygınlık derecesine ulaşacak kadar bir ağrı oluyor bazen 20 dakikadan fazla oluyor geçen yaz ayda bir veya hiç olmaz ken bu aralar gene sıklaştı gece uykudan bazen uyandırıyor ben şimdiye kadar yediklerime bağlıyordum ve basura zararlı olan yiyeceklerden uzak duruyordum allah internetten razı olsun hastalığmın nedenini buldum bana lütfen bu konuda yardım edin bana ne yapacağım konusunda bir yol gösterin ishal ikende ağrı oluyor kabızlıkla alakası olmuyor ağrının ne yapacam bilmiyorum lütfen yardım edin allah rızası için 5 yıldır bu ağrıyı çekiyorum

hocan sizden acil yardım bekliyorum lütfen yardım edin