Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 09-04-2016
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Makat çatlağı ameliyatı sonrası çok kötü durumdayım

İyi günler hocam ben ............................. beyin ögrencisiyim, ............................. hocam sizi tavsiye etti, burda sitenizi görünce yazıp içimi rahatlatmak istedim vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim hocam. Hocam ben geçen sen makatta çatlak problemiyle gaziantepde genel cerraha muayene oldum ve 5 dakikalık işin var dedi o gün ameliyat oldum. Ameliyatta içerde küçük bir meme varmış artı olarak onuda aldığını söyledi doktor bey şu an bir sene oldu her tuvalete çıktığımda ağrı ve kaşıntı oluyor hocam en büyük sıkıntı ise 6-7 saat dışkı akıntısı oluyor hocam bu benim psikolojimi ve sosyal hayatımı etkiliyor bu sebepden ............................. hocanın bir dersinden devamsızlıktan kaldım. Bir hafta önce ankaraya ............................. gittim ve o da ameliyatın yanlış yapıldığını kendisinin müdale etmeyeceğini söyledi öyle deyince yıkıldım. Ankaraya gitmeden öncede ............................. hocam sizin isminizi verdi hocam ne olursunuz aydınlatın beni çok kötü durumdayım okul için istanbula geleceğim yanınıza gelmeyi düşünüyorum...Tekrar teşekkür ediyorum hocam iyi günler...