Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 08-07-2016
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Kıl dönmesi için doktor tavsiyesi

Iyi gunler.ben kendim Amerikada dis hekimligi icin okula gidiyorum.7 ay once olan bir rahatsizliktan dolayi acile gittim ve beni direk ameliyata aldilar.Surekli akinti ve sizi vardi kuyruk sokumunda.Ameliyatta bandage koyup 3 gun beklettiler iltihapin kurumasi icin ama icinden bir et parcasi yada iltihapli bolge alinmadi ve simdi kil donmesi tekrarladi.Akintilarim var vede surekli kil geliyor ameliyatta acilan yerden.acile gittigimde onlarin birsey yapmadiklarini ve sadece iltihapi akitip yaranin yuzeyinde olan kili aldiklarin ogrendim.Simdi bilet aldim ve Turkiyeye geliyorum ameliyat olmak icin suanda rahatim ama akinti var.3 gun oncesine kadar yururken bile aciyodu ama hemsire bir tanidik icindeki iltihapi bastirarak aldi ve birazda kil cikardi ve rahat yuruyorum.Simdi bana ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz ve tadaviyi Corumda olucam buyuk bir ihtimal.Tavsiye edebileceginiz bir hasthane yada doktor varmi cunku ben surekli gelemiyorum Turkiyeye.Rahatsiz ettigim icin kusura bakmayin.Cevabinizi almak dileğiyle