Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 28-03-2010
noreply noreply kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Mar 2010
Standart Karın ağrısı ve dışkıdan kan gelmesi

Merhaba, Yaşım 21 ve erkeğim. Yaklaşık 2 gündür amaçsız yere karnım ağrıyor . Özellikle sanki çok yemek yemiş insan gibi hissediyorum kendimi . Halbuki 2 gündür bu olayın stresinden birşey yiyemedim . Sürekli gaz çıkarma hissi var ama çıkmıyor . Sürekli tuvalet ihtiyacım var gibi hissediyorum ve yatarken otururken karnımada ara ara kramp giriyor ve bende tuvalete gidip oturunca rahatlamış hissediyorum . Çok az derecede dışkı yapıyorum ve üstünde bazen kan oluyor ama bu oluk oluk akan bir kan değil . Vucudumda hiç yanma acıma hissim yok . Sürekli tuvalete gidip gelmemeden ve sürekli tuvalet kağıdı ile kontrol etmemden dolayı makatımda biraz yanma var ama bu çok az bir his (Tuvalet kağıdının sürtünmesinden dolayı olduğunu düşünüyorum ) . İdrarımda ise bir sıkıntı yok.

Bugün doktora gittim ve benim sıkıntım olup olmadığını sordu benim karnımı bastırarak ve dinleyerek inceleme yaptı . Daha sonra doktora kronik franjit hastası olduğumu ve 1,5 aydır ilaç kullandığımı söyledim . Oda ilaçların tahriş ettiğini ve verdiği ilacı kullanmamı önerdi . İlaç antireflü şurubu ve daha 3 kere kullandım bir etkisini göremedim .

Web tasarım işleri ile uğraştığım için bu rahatsızlık beni çok zorluyor . Sürekli uyumak ve geçmesini beklemek istiyorum . Lütfen önerilerinizi ve tecrübelerinizi benle paylaşınız.

Teşekkür ederim.