Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 31-01-2021
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Makattan kanama oluyor

Merhaba hocam sizi bayadır takip ediyorum. bir sorum olacaktı. yaklaşık 20 yaşından beri bu rahatsızlık var bende 56 yaşına girdim. Bende kanama oluyor bazen haftalarca, hastanede çalışıyorum bizim cerrahlara gittim. Krem ağrı kesiciler verdiler, geçmedi. Evden çıkamıyordum. Acı biber yiyince isal oluyordum azda olsa çıkıyordum, yoksa ince kağıt gibi haftada 1. veya 2 defa zor çıkıyordum, el yardımıyla ağrılarım çok artınca proktoloji operatör dr cerraha gittim. Özel hemoroid intern, kronik anal fissür (Botox) yapacağım dedi. Botox yaptı. 29.04.2019 da en geç 3 günde geçer dedi. 2 yıla yaklaştı hiçbir değişiklik yok, aksine ağrıdan uyuyamıyorum. Acı, ekşi tüm perhizimi yaptığım halde. Birde 2 tane dışarı çıkan şiş vardı. Onuda kesti aldı. Her dakika eve gitme isteğim var, ağrıdan yapamıyorum. 4.5 cm içerde daralma var, sanki öksürünce az geliyor. 10-15 dk wc de bekliyorum ıkınmakla gelmiyor. Bura ağrıyınca önde çok kötü yanma oluyor, idrarımı yapamaz duruma geliyorum. Bana ne önerirsiniz hocam, yeriniz nerde, fiyatları tedavilerin ne olur, vereceğiniz bilgi için çok teşekkür ederim saygılar.