Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 18-09-2021
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Bağırsamı hiç boşaltamıyorum

Hocam hayırlı günler hayırlı çalışmalar diliyorum hocam bağırsamı hiç boşaltamıyorum aynı sizin dediğiniz gibi oluyor sabahtan akşama kadar yedimi boşaltırken kendimi öyle zorluyorum ki katı olursa 10 santim uzunlukta 1 santim kalınlıkta cıkarabiliyorum ama bağırsak dolu boşaltamadığımdan piskolejim bozuluyor ve işin garibi çıkan oşey bildiğin yapıştırıcı gibi suyu tanzikli olarak döküyorum genede gitmiyor ve ikinçi olarakta herzaman genelde isal şeklinde yaparım oda normal isala benzemez aynı duvara sürülen katı sıva gibi onunda az yaparım uzun zamandır 12 15 senedir böyle hertürlü tedavi gördüm bunu düzeltemedim artık hastaneye gitmiyorum günde bir defa yemek yiyorum oda çok az ama ben azalttım bağırsmda 2. 3 güne bir hacete cıkıyorum bana kiloda verditmiyor çok az kilo veriyorum dayanamıyorum sanki benim hayatımı zehir etmek için bana düşman gibi zarar veriyor hocam enson cinler diyo r al bitane dinamit patlat gitsin oda kurtulsun bede kurtuluyum... bu hastalıktan kurtulma imkanı varmı hocam olabilirmi mümkünmü acaba hocam SAYGILARIMLA CEVABINIZI BEKLİYORUM..........