Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 20-01-2023
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Makat çatlağı için bir cerrah ameliyat dedi, diğeri Botoks yaptı

Merhaba hocam benim yaklaşık 8 10 senedir tuvaletimi yaparken makattin etrafinda çikan buyuk şişlik vardi. tuvaleti yaptiktan sonra kendiliginden içeri giriyordu normal hayatta makattın dışında şişlik agri vs hic bir şey yoktu . Kabizlik sorunu sonrasi makat catlaği olustu iki ayri genel cerraha gittim. Bir tanesi dedi ki senin ameliyat olmam lazim darligi açacam ve kası kesecem biraz makattaki onu yapmadim . Başka bir cerraha gittim oda makat catlaği var dedi vebotoks önerdi yaşım kucuk 23 yaşında kadin oldugum icjn . Ben ağri kanama şikayetleri yuzunden yaşayamaz oldum normal hayatimi tamam dedim botoks yapalim . Botoksu yaparken spinal anestezi vs hic bir sey yapmadi yaparken cok fazla ağri yasadim . şuanda makatın etrafında şişlikler var ve hala canim lavaboda ve sonrasinda ağrıyor . Hocam napmalıyım ordaki sislik başka hastalik mi oldu yoksa botoks mu indi vs bana anlatabilir misiniz simdi baska cerraha gitmeyi dusunuyorum bu cerrah botoksta bile canimi oyle acıttı ki anlatamam yardim edebilir misiniz Şuanda makat disinda elle hissettigim sislik var ağrım daha arttı botoksla azalmadı diyebilirim