Konu: karin agrisi
Tek Mesaj görüntüleme
  #5 (permalink)  
Eski 03-06-2010
mehmet varol mehmet varol kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Nov 2009
Standart tesekkürler prof.dr.korhan taviloglu tesekkürler hocam

selamlar hocam iyi günler diligimle cok tesekkür ederim sayenizde saglima kavusacagim bir seneyi gecen agrilarimla son bulmak istiyorum sayenizde bir seneyi gecen saglik arayisimda alamanyda cagre bulmadim ve sizinle tanistiktan sonra cok rahatladgim ve yine eskisibi gülebiliyorum burdaki okuyucularinda dikatine diyorum sayin musafirler ben alamanyda yasiyan bir türk vatandasiyim bir seneyi gecen karin agrisiylan ograsiyorum ve alamanlarin kücük gördügü bizim türk ekimlerimizin onlardan daha bilgili oldugnu kanitlamak istiyorum ben bir seneyi gecen tedavilirimden sonuc alamdim ve birde hic ilgisi olmuyan bir ameliyta gecirdim ve ömür boyu beraberimde izlerini tasiyacagim biz ameliyat izi sayin hocamin yardinlarina cok tesekkür ederimki benim hastaligima son noktayi koydu ve alamanyaya döndüm artikin burda devam edicem olmasada yiinede türkiyde hocama bas vurucam almanyda cagre bulmadigimin hastaligim bir arastirma sonucu türkiyde buldundu sayin hocamin sayesinde ona cok tesekkür ederim cok sagolun simdilik herkese iyigünler dilerim görüsmek üzere