Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 27-07-2010
shalott shalott kullanıcısı çevrimdışı
Junior Member

Giriş tarihi: Jul 2010
Standart 3 yıldır çektiğim sancı ve hastalık bulunamıyor

Benim 3 senedir karnımın sağ ve sol taraflarında kramp var. Ama ağırlıklı olarak sol tarafında... 11 farklı doktora gittim. Her seferinde idrar testi, kan testi, ultrason ve röntgen çekildim. Bir kere de kolonoskopi yaptırdım. Bir doktor taş var dedi, diğeri yok dedi. Bir doktor kist var dedi, diğeri yok dedi. Bu sancılarım 3 senedir -aralıksız, bütün gün- devam etmektedir. Beslenmeme dikkat ediyorum, kabız değilim-ishal de değilim. Günde 2 litre su içiyorum. Bol sebze yiyorum. Sancıdan başka bir belirtim yok. İdrar zorlanması, herhangi bir kanama yok. Ancak son idrar testimden protein ve hemoglobin çıktı düşük oranda. Bunun için antibiyotik verecekmiş doktorum ama sancı bundan mı kaynaklanıyor kesin değilmiş. Ben 24 yaşında bir öğretmenim ama masadan kalkıp öğrencilerimle ilgilenemiyorum. Sadece oturduğum, uzandığım zaman geçen bir sancı bu. Onun dışında bütün gün dişimi sıkıp, somurta somurta görüyorum işlerimi. Zaten 10 doktora gittim, kesin bir şey bulunamadı. Lütfen bana yardımcı olun, benim hayatım diye bir şey yok artık, her tür ameliyata razıyım, her şeyi yaparım, lütfen bana bu sancıdan kurtulmak için bir fikir verin, ben de doktorumla konuşayım. 12. doktorumla yani... Değişik bir test, her şeyi gösteren farklı bir film? Şimdiden çok teşekkür ederim.